ÇFARË BËJMË NE

Si partner konsumatorëve

 • orë

  Ne jemi të furnizuesit partner i pjesëve të këmbimit dhe aksesorë në cilësi të mirë me çmime konkurruese për makinat gërshetim, dhe Jacquard ose Dobby makina.
 • 2

  2H

  Ne përqëndrohemi në industrinë e rrobave të ngushta dhe të ofrojë endje dhe makinat e mbarimit për rrip i trashë pëlhure teknike të tilla si shiritat, slings, kaseta fibër qelqi, kaseta Velcro ..., dhe pëlhura elastike ose jo-elastike të ngushta.
 • 3

  3h

  Ne ndjekim trendin në industrinë e tekstilit etiketë duke ofruar cilësi të lartë dhe kosto-efektive prerja dhe makina kanate, makina rrotullues shtypjen, të endura etiketë etiketë afrohet dhe e mbarimit makina.

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

 • 新 1
 • 新 2

SINO TECHFULL CO., LTD.

është një kompani me reputacion me seli në Kinë dhe është e angazhuar në aktivitetet e biznesit në vijim:

1furnizuesit e konsumatorëve partner i pjesëve rezervë dhe pajisje për afrohet, dhe për Dobby dhe Jacquard makina.

1Si ofruesin e shërbimit profesional dhe me përvojë,  TECHFULL  është i përkushtuar për të ofruar makina funksionale për pëlhura të ngushta, sidomos për rrip i trashë pëlhure teknik.

1Përkrahur nga linjës të prodhimit të specializuar dhe talentet lartë të aftë,  TECHFULL   punon në sigurimin e makinave të cilësisë për shirita etiketë dhe etiketat në fund për klientët në mbarë botën.

 

AT klientët tanë

Që nga viti 1998

 • 8
 • 7
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

 • DIGI-KAST 5 for Muller MBJ3 and MBJ3.1 179729338

  DIGI-KAST 5 for Muller MBJ3 and MBJ3.1 179729338

    DIGIKAST 483 M warp tension controller compatible for Muller Mugrip MBJ2, as well as for Muller Mugrip MBJ1  and other woven label weaving looms. High quality with good feedback from users. Original part number Specification Description 179 729 268 190/45.5X250 DIGI KAST 4-PRINT 179 729 298 190/45.5X250 Digi Kast 5-Print 179 729 328 190/45.5X250 DIGI KAST 179 729 338 190/45.5X250 PCB DIGI-KAST 5 179 949 496 17.5/4.4X17.5 SOFTWARE 179 949 504 17.5/4.4X17.5 SOFTWARE We also supply other spare parts, accessories which are compatible for Muller woven label weaving machines. Welcome to co...
  Lexo më shumë
 • label compact Screen printer

  We sold label compact Screen printer to European country Romania on Sep.2020. Machine has 3 colors including 2 front plus 1 back. Printing machine has Servo system and Steel belt to print at high accuracy and printing rapport is constant. The maximum printing width is 180mm. Machine can print the label with 3D feature.  
  Lexo më shumë