Sulzer G6100, G6200, G6300, G6500

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Рапира машински делови: рапира фаќачи, рапира лента, погонските тркала, секачи, водич куки и шини, спојката сопирачки, брзини и така натаму за Sulzer G6100, G6200, G6300, G6500. Сите наши производи се наведени подолу. Ако ви треба било делови за овие ткаење разбои, ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас преку е-мејл. Ние ќе ви одговори релевантни информации во детали.

614.052.000 тркала за зелена лента φ20 * φ80 * 23mm на G6100

614.053.000 тркала за зелена лента φ20 * φ83.8 * 23 од G6100

631.513.000 тркала за зелена лента φ20 * φ80 * 23mm на G6200

630.856.000 тркала за зелена лента φ15 φ84 18mm на G6200

621.233.000 Собранието на G6200 gripper

262.003.182 тркала за G6500  


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи